Poľská ťažká váha z UFC zatknutá za účasť v organizovanej zločineckej skupine

Poľské úrady v utorok zatkli desiatich členov zločineckej skupiny Psycho Fans, ktorú pred niekoľkými rokmi založili fanúšikovia futbalového klubu Ruch Chorzów.

Medzi zadržanými by mal byť aj poľský bojovník Adam Wieczorek (10-2 MMA, 2-1 UFC). Wieczorek je spolu s ďalšími zatknutými obvinený z účasti v ilegálnej organizovanej skupine, krádeží, distribúcii drog a tiež z niekoľkých ďalších zločinov.

Wieczorek sa mal podľa poľských médií aktívne angažovať najmä v obchode s drogami.

Talentovaná ťažká váha napriek poslednej prehre v Madison Square Garden ukázala, že do budúcnosti má potenciál. Veď Wieczorekovi sa v minulom roku dokonca podarilo ukončiť olympijského wrestlera Arjana Bhullara na omoplatu. Túto techniku v MMA celkovo nevídať príliš často, nie to ešte v ťažkej váhe.

Avšak spojenie so zločineckou skupinou môže vyjsť Wieczoreka poriadne draho. Polícia sa touto skupinou zaoberala už asi dva roky, takže za ten čas stihla nazbierať dostatok dôkazov.

Foto: MMAPudelek.pl
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"