Poľská ťažká váha z UFC zatknutá za účasť v organizovanej zločineckej skupine

Poľské úrady v utorok zatkli desiatich členov zločineckej skupiny Psycho Fans, ktorú pred niekoľkými rokmi založili fanúšikovia futbalového klubu Ruch Chorzów.

Medzi zadržanými by mal byť aj poľský bojovník Adam Wieczorek (10-2 MMA, 2-1 UFC). Wieczorek je spolu s ďalšími zatknutými obvinený z účasti v ilegálnej organizovanej skupine, krádeží, distribúcii drog a tiež z niekoľkých ďalších zločinov.

Wieczorek sa mal podľa poľských médií aktívne angažovať najmä v obchode s drogami.

Talentovaná ťažká váha napriek poslednej prehre v Madison Square Garden ukázala, že do budúcnosti má potenciál. Veď Wieczorekovi sa v minulom roku dokonca podarilo ukončiť olympijského wrestlera Arjana Bhullara na omoplatu. Túto techniku v MMA celkovo nevídať príliš často, nie to ešte v ťažkej váhe.

Avšak spojenie so zločineckou skupinou môže vyjsť Wieczoreka poriadne draho. Polícia sa touto skupinou zaoberala už asi dva roky, takže za ten čas stihla nazbierať dostatok dôkazov.

Foto: MMAPudelek.pl
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda