PCF 20 prinesie najlepšiu štartovku histórie!

Najstaršia liga Slovenska prichádza s ďalším podujatím, ktoré dvíha latku. Organizácia Pit Cage Fghting prinesie prvýkrát čiste profesionálnu štartovku, ktorú privedie do Arény Poprad.

A štartovka to nebude hocaká, ale doslova nabitá poprednými menami domácej scény doplnenými o bojovníkov z Poľska, Brazílie a ďalších krajín. Na čo sa teda môžeme tešiť? V prvom rade uvidíme medzinárodný titulový súboj vo welterovej váhe, o ktorý sa postarajú Washington Nunes da Silva a Mariusz Radziszewski. Obom sa podarilo vyhrať svoje súboje na predchádzajúcich kolách PCF a tento súboj si tak právom vybojovali.

Titulový duel ale nebude jediným lákadlom večera. Veľká pozornosť sa určite bude upierať k súboju Cibiński vs Dobiáš. Dnes už legendu domácej scény sme naposledy videli v súboji s Wittnerom a po pauze sa bude chcieť Cibiński vrátiť na víťaznú vlnu. Dobiáš je ale v skvelej forme, čo potvrdil aj na PCF 19, keď po pekných lakťoch dokázal ukončiť húževnatého súpera. 

Samozrejme, na svoje si prídu aj východniari, veď v akcii uvidíme hviezdy Pit Gym Levoča na čele s Leonardom Spišským a bývalým držiteľom opasku bantamovej váhy Lacom Kokym. V co main evente sa potom predstaví už zabehnutá hviezda PCF Guilherme Cadena Martins.

Že bude turnaj PCF 20 výnimočný dokazuje aj pokračujúca spolupráca s organizáciou XFN. Tentokrát český promotér uvoľnil Dávidovi Kedžuchovi a Pavlovi Hrubému až 3 známe mená a tak sa môžeme tešiť na vystúpenia Daniela Brunclíka, ktorý si to rozdá so Simonom Michálkom, Tomáša Lejska, ktorého preverí ďalší zástupca Chaos Gym Bratislava Peter Križanovič a mužské oko sa môže tešiť na obľúbenú Sandru Maškovú.

Aj keď nám do podujatia PCF 20: Legendary ostávajú takmer tri mesiace, už teraz môžeme povedať, že Aréna Poprad s kapacitou 3000 divákov zažije najlepšiu šou histórie Pit Cage Fighting!
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"