Svet zaujal verný dvojník Conora McGregora

Dnešné podujatie GMC 18 konajúce sa v nemeckom Hamburgu spôsobilo v MMA komunite poriadny rozruch.

Postaral sa o to Maurice Adorf (2-0), ktorý perfektne napodobnil Conora McGregora. A to nielen správaním sa pred a po zápase, ale aj štylisticky priamo počas súboja. Veď posúďte sami:

Video pochádzajúce zo známeho twitterového konta Caposa zakrátko zdieľali azda všetci známi novinári na čele s Arielom Helwanim. Video sa dostalo aj k Johnovi Kavanaghovi, trénerovi Conora McGregora.

Niektorí diváci si však všimli, že Adorfov súper pôsobil oproti nemu až príliš menší. Ani zďaleka nevyzeral ako protivník z rovnakej váhovej kategórie, s čím v podstate súhlasí aj fotografia z váženia.

Na internete sa navyše objavil príspevok, ktorý tvrdí, že Adorfovi tréneri sú taktiež promotérmi turnaja GMC, čo vzbudzuje podozrenie ohľadom matchmakingu.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"