Svet zaujal verný dvojník Conora McGregora

Dnešné podujatie GMC 18 konajúce sa v nemeckom Hamburgu spôsobilo v MMA komunite poriadny rozruch.

Postaral sa o to Maurice Adorf (2-0), ktorý perfektne napodobnil Conora McGregora. A to nielen správaním sa pred a po zápase, ale aj štylisticky priamo počas súboja. Veď posúďte sami:

Video pochádzajúce zo známeho twitterového konta Caposa zakrátko zdieľali azda všetci známi novinári na čele s Arielom Helwanim. Video sa dostalo aj k Johnovi Kavanaghovi, trénerovi Conora McGregora.

Niektorí diváci si však všimli, že Adorfov súper pôsobil oproti nemu až príliš menší. Ani zďaleka nevyzeral ako protivník z rovnakej váhovej kategórie, s čím v podstate súhlasí aj fotografia z váženia.

Na internete sa navyše objavil príspevok, ktorý tvrdí, že Adorfovi tréneri sú taktiež promotérmi turnaja GMC, čo vzbudzuje podozrenie ohľadom matchmakingu.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko