Svet zaujal verný dvojník Conora McGregora

Dnešné podujatie GMC 18 konajúce sa v nemeckom Hamburgu spôsobilo v MMA komunite poriadny rozruch.

Postaral sa o to Maurice Adorf (2-0), ktorý perfektne napodobnil Conora McGregora. A to nielen správaním sa pred a po zápase, ale aj štylisticky priamo počas súboja. Veď posúďte sami:

Video pochádzajúce zo známeho twitterového konta Caposa zakrátko zdieľali azda všetci známi novinári na čele s Arielom Helwanim. Video sa dostalo aj k Johnovi Kavanaghovi, trénerovi Conora McGregora.

Niektorí diváci si však všimli, že Adorfov súper pôsobil oproti nemu až príliš menší. Ani zďaleka nevyzeral ako protivník z rovnakej váhovej kategórie, s čím v podstate súhlasí aj fotografia z váženia.

Na internete sa navyše objavil príspevok, ktorý tvrdí, že Adorfovi tréneri sú taktiež promotérmi turnaja GMC, čo vzbudzuje podozrenie ohľadom matchmakingu.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu