Pirát na kempe s trénerom Conora McGregora!

Samuel „Pirát“ Krištofič (10-2) včera priletel na Island, kde sa bude po boku elitných európskych bojovníkov pripravovať na titulový zápas s Davidom Kozmom (24-10). Spolu s ním prišla do známeho gymu Mjölnir MMA celá enkláva Írov na čele s hlavným trénerom SBG a hviezdneho Conora Mcgregora, Johnom Kavanaghom.

„Íri sú tu. Dnes priletelo na Island približne 25 bojovníkov, aby v nasledujúcich týždňoch trénovali v Mjölnire. Väčšina bojovníkov sa pripravuje na svoje blížiace sa zápasy na podujatí Bellator MMA v Dubline 23. februára,“ píše sa na sociálnych sieťach islandského gymu.

Pirát tak súboj o titul neberie na ľahkú váhu, a to čo mu mnohí vyčítali, že nechodí pred zápasmi na zahraničné kempy, teraz napravuje.

Podarí sa mu v hlavnom zápase turnaja Oktagon 11 zdolať šampióna Kozmu alebo titul ostane u domáceho borca?
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"