Pirát na kempe s trénerom Conora McGregora!

Samuel „Pirát“ Krištofič (10-2) včera priletel na Island, kde sa bude po boku elitných európskych bojovníkov pripravovať na titulový zápas s Davidom Kozmom (24-10). Spolu s ním prišla do známeho gymu Mjölnir MMA celá enkláva Írov na čele s hlavným trénerom SBG a hviezdneho Conora Mcgregora, Johnom Kavanaghom.

„Íri sú tu. Dnes priletelo na Island približne 25 bojovníkov, aby v nasledujúcich týždňoch trénovali v Mjölnire. Väčšina bojovníkov sa pripravuje na svoje blížiace sa zápasy na podujatí Bellator MMA v Dubline 23. februára,“ píše sa na sociálnych sieťach islandského gymu.

Pirát tak súboj o titul neberie na ľahkú váhu, a to čo mu mnohí vyčítali, že nechodí pred zápasmi na zahraničné kempy, teraz napravuje.

Podarí sa mu v hlavnom zápase turnaja Oktagon 11 zdolať šampióna Kozmu alebo titul ostane u domáceho borca?
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu