Pirát na kempe s trénerom Conora McGregora!

Samuel „Pirát“ Krištofič (10-2) včera priletel na Island, kde sa bude po boku elitných európskych bojovníkov pripravovať na titulový zápas s Davidom Kozmom (24-10). Spolu s ním prišla do známeho gymu Mjölnir MMA celá enkláva Írov na čele s hlavným trénerom SBG a hviezdneho Conora Mcgregora, Johnom Kavanaghom.

„Íri sú tu. Dnes priletelo na Island približne 25 bojovníkov, aby v nasledujúcich týždňoch trénovali v Mjölnire. Väčšina bojovníkov sa pripravuje na svoje blížiace sa zápasy na podujatí Bellator MMA v Dubline 23. februára,“ píše sa na sociálnych sieťach islandského gymu.

Pirát tak súboj o titul neberie na ľahkú váhu, a to čo mu mnohí vyčítali, že nechodí pred zápasmi na zahraničné kempy, teraz napravuje.

Podarí sa mu v hlavnom zápase turnaja Oktagon 11 zdolať šampióna Kozmu alebo titul ostane u domáceho borca?
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko