Štrbák má vyzývateľa, je ním Arbi Mezhidov

Podujatie XFN sa prvýkrát predstavilo v susednom Rakúsku a jednou z hlavných hviezd bol Arbi Mezhidov, ktorý sa predstavil v hlavnom zápase večera. Vo výbornom súboji s Khampasathom nakoniec čečenský bojovník dokázal zvíťaziť na body.

„Včera som bojoval vo Viedni. Bol to pre mňa ťažký test, pretože v prvom kole mi môj oponent Khampasath uštedril pravý hák a od tohto momentu som celý zvyšok zápasu bojoval s jedným okom. Vyhral som jednomyseľným rozhodnutím. Veľká vďaka môjmu oponentovi Khampasathovi. Rozdal som pár dobrých úderov, ale ten chlapík stál ako Terminator. Veľké ďakujem taktiež XFN, Petrovi Karešovi a mojim trénerom. Hlavne sa ale chcem poďakovať mojim kamarátom a fanúšikom, ktorí ma prišli podporiť. Dúfam, že sa vám môj zápas páčil,” vyjadril sa Mezhidov na sociálnych sieťach.

Na konci príspevku ale dodal ešte jednu vetu. “A MIROSLAV ŠTRBÁK, si na rade kamarát, Petr Kareš zrealizujte to.“ Po tom, čo Mezhidov podľahol Kleinovi v Bratislave tak má zástupca Gymu 23 zálusk na súboj s ďalším Slovákom, tentokrát ale v ľahkej váhe.

O tomto súboji pravdepodobne uvažuje aj samotné XFN, ktoré zdieľalo túto výzvu a tak si musíme počkať na vyjadrenie už iba samotného Štrbáka.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu