Monika Chochlíková:,,Mojim snom je ísť na Olympijské hry."


Ako ide príprava na tvoj sobotný zápas na Muay Thai Eveninig X v Trenčíne?

Príprava ide podľa plánov . Tento týždeň ma čaká pár posledných tréningov, zhadzovanie váhy a nakoniec sa môžem tešiť na zápas.

Čo vieš o svojej súperke? Máš nejakú špeciálnu prípravu na ňu?

Ja si nikdy pred zápasom súperku nepozerám. Na to je tu môj tréner- Tomáš Tadlánek, ktorý mi aj podľa toho prispôsobuje prípravu. Súperky si nepozerám z jediného dôvodu a to, že by som mala z nich zbytočný rešpekt, rada neviem do čoho idem. Je to potom väčšia zábava  

Zápasí sa ti dobre pred domácim publikom?

Tam sa mi zápasí najlepšie. Doma je proste doma.

Máš radšej zápasy pod pravidlami K1 alebo MT?

Určite mám radšej thajské pravidlá. Je tam viac techník, ktoré môžem použiť, nie som až tak viazaná pravidlami. V poslednej dobe ma začal veľmi baviť klinč (asi som si po 6tich rokoch obľúbila spotené a smradlavé tela :D) a to by mal byť podľa mňa samostatný šport.

Aké sú tvoje plány na tento rok?

Plánov je veľa, uvidíme, čo vyjde. Teraz sa predstavím na MTE X. v Trenčíne pod záštitou organizácie XFN. V apríli ma čaká zápas o svetový titul ENFUSION v Žiline, v júli cestujem na Majstrovstvá Sveta IFMA do Bangkoku v thajskom boxe a v októbri ma čakajú ďalšie Majstrovstvá Sveta ale tentoraz WAKO v K1. Je sa na čo tešiť.

Zmenil sa tvoj názor na tvoj zápas pod pravidlami MMA?

Z jednej strany ma to veľmi láka, z druhej strany mojim snom je odjakživa ísť na Olympijské hry, takže ak všetko vyjde ako má, je možné, že ma skôr uvidíte pod box pravidlami.

Chcela by si niečo odkázať súperke a svojim fanúšikom?

Súperke želám nech šťastne priletí, nech sa nezraní a nech spolu spravíme dobrý zápas a fanúšikom odkazujem, že 9.2. to bude riadna show!

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!