Jon Jones bol šokovaný kurzom na UFC 235, no Anthonyho Smitha berie veľmi vážne

Jednoznačné stávkové kurzy na hlavný zápas UFC 235 neodvracajú pozornosť Jona Jonesa od nebezpečného súpera Anthonyho Smitha.

Jones (23-1 MMA, 17-1 UFC) sa pokúsi zaznamenať svoju prvú obhajobu titulu poloťažkej váhy od jeho opätovného získania v decembri, keď sa stretne so Smithom (31-13 MMA, 7-3 UFC) v hlavnom zápase marcovej karty. "Bones" je v súčasnej dobe bookmakermi označovaný ako stávkový favorit 13-1, a hoci to je najviac v jeho kariére, hovorí, že sa mu to nedostane do hlavy.

"Je to lichotivé, no nakoniec je to veľmi nebezpečná pozícia," povedal Jones novinárom na nedávnej tlačovej konferencii pred UFC 235. "Keď bojujete ako favorit s chlapom, od ktorého nikto neočakáva výhru, musíte byť dosť chytrý a dostatočne zrelý na to, aby ste zostali v cviku a brali svojho súpera veľmi vážne. Beriem Anthonyho Smitha veľmi vážne. Má 40 zápasov, dvakrát viac ako mám ja. Dostane moju plnú a sústredenú pozornosť," hovorí Jones.

Jonesovi bola nedávno udelená licencia zo strany Štátnej atletickej komisie v Nevade na jeden zápas na UFC 235, pričom bude testovaný viackrát mesačne po celý rok 2019. Povedal, že je to v poriadku a dúfa, že frekvencia jeho testovania vymaže všetky pochybnosti o tom, že je čistým športovcom.

Jon verí, že podá proti Smithovi ďalší dominantný výkon a bude pokračovať v tom, aby sa stal najlepšou verziou seba samého.

"Aj keď som veteránom, stále sa cítim v tomto športe veľmi mladý," povedal Jones. "Som šťastný, že som nikdy nebol knokautovaný, nikdy som nedostal knockdown na nácvikoch. Verím, že môj mozog je mimoriadne zdravý. Môžete dostať v kariére len určitý počet úderov, a ja som nikdy od nikoho nedostal naozajstné bomby," dodáva Jones.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda