Jon Jones o porovnávaní s Adesanyom: "Máme podobné typy tela a sme obaja čierni"

Pokiaľ ide o porovnanie s Israelom Adesanyom, šampión poloťažkej váhy UFC Jon Jones nevidí veľa podobností.

"Mám pocit, že obaja ... máme podobné typy tela a sme obaja čierni. A to je všetko," uviedol Jones vo videu na Twitteri, ktoré uverejnilo UFC News. "Nemyslím si, že bojujeme rovnako. Nemyslím si, že bojujeme podobne. Robím veľa wrestlingu a tvrdého ground-and-pound a taktiež veľa submissions a bojujem v oboch garde. Ale cítim, že náš štýl je veľmi odlišný."

Adesanya bol vďaka kreatívnemu stand-upu tiež porovnaný so svojim nastávajúcim súperom Andersonom Silvom. Vo vzájomnom zápase je dokonca masívnym 6-1 favoritom.

Nie je preto prekvapujúce, že Adesanyova impozantná jazda v UFC neušla Jonesovej pozornosti.

"Veľmi si ho vážim," povedal Jones. "Myslím, že sa stane silou, s ktorou treba počítať. Je skvelý pre šport, dobrý rozprávač, ukončuje zápasy a je veľmi vzrušujúci," dodáva Jones.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu