Vasil Ducár: Chcel by som ponúknuť Čambalovi môj ďalší zápas v O2 Aréne

Už dnes je na programe podujatie Muay Thai Evening, na ktorom sa predstaví aj kmeňový bojovník XFN Roland Čambal. Po peripetiách so zápasníkmi bude rodák z Nových Zámkov nakoniec čeliť Vladyslavovi Shchepanskemu, ktorý na poslednú chvíľu zaskočil za zraneného Soroku, ktorý nahradil pôvodného Lungrika.

A práve situácia okolo Lungrika vzbudzovala nejasnosti, keďže český reprezentant odstúpil od zápasu bez vydokladovania zranenia a naplánoval si súboj v Brne s Vasilom Ducárom. Po týchto udalostiach sme na našom portáli zverejnili článok, ktorý popisuje okolnosti odstúpenia Lungrika a spomína sa v ňom aj meno Vasila Decára.

Vasilovi po prečítaní tohto článku prišlo ľúto hlavne kvôli Rolandovi Čambalovi, ktorému sa na poslednú chvíľu menil súper. Vasil sa tak zachoval ako správny chlap a ponúkol Rolandovi súboj. „Vyskočila na mě na Facebooku tahle věc, nevěděl jsem ani, že má tento zápas proběhnout. Znám to i ze svojí stránky, kdy mi párkrát odřekl soupeř na poslední chvíli. Nebudu nikoho soudit, jaká je skutečnost ví jen přímí účastníci. Je mi to líto hlavně vůči Roland Čambal a to, že je v kauze zmiňované moje jméno. Proto bych chtěl nabídnout Rolandovi Čambalovi můj další zápas po Brně (pokud bude chtít proti mě nastoupit) na další akci, kde bych měl zápasit - což je v červnu v O2.”

Ak všetko dobre dopadne, tešiť sa tak môžeme na výborný súboj hviezdnych stredných váh v pražskej O2 Aréne. V hlavnom zápase tejto karty pritom uvidíme ostro sledovanú odvetu medzi Vémolom a Kinclom.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu