Anderson Silva chce doma odvetu s Nickom Diazom. „Dobre, ja proti Nateovi," navrhuje Conor McGregor

Anderson Silva svojím dnešným výkonom dokázal, že si ešte nemusí baliť kufre.

Aj vo veku 43 rokov je schopný merania si síl s elitou strednej váhy. Už to viac nie je ten nedotknuteľný Silva z čias jeho najväčšej slávy, no stále ho nemožno odpisovať.

Ďalší zápas si Silva plánuje na turnaj UFC 237, ktorý bude v máji hostiť Curitiba, teda mesto, kde vyrastal spoločne s viacerými brazílskymi legendami.

Silva si pre tento galavečer navrhol aj súpera. A ním nie je nik iný ako Nick Diaz. Silva tvrdí, že sa pred niekoľkými mesiacmi rozprával s Diazovým tímom, ktorý mal záujem o odvetný súboj ich duelu z roku 2015. „Pár mesiacov dozadu som o tom debatoval s Nickovým manažérom a Nick povedal ´poďme do toho´. Pozrieme sa na to. Uvidíme, či to bude možné."

Silva povedal, že sa nevyhýba ani zápasu s Conorom McGregorom. Aj McGregor na Twitteri naznačil, že by nebol proti a dokonca súhlasí aj s dátumom UFC 237, keďže údajne túži po zápase v Brazílii.

Avšak po dozvedení sa o Silvovom záujme o duel s Nickom Diazom prišiel McGregor s azda ešte zaujímavejšou myšlienkou. „Dobre, zabookujte to. Ja tam budem zápasiť proti Nateovi."

Návrh duelov Anderson Silva-Nick Diaz 2 a Conor McGregor-Nate Diaz 3 v jeden večer je veľmi lákavý. V tejto chvíli je to len návrh, navyše zatiaľ bez reakcie bratov Diazovcov, no ide o naozaj zaujímavý nápad. McGregor a Silva proti hrdinom Stocktonu.

Foto: LowKick MMA
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu