Paul Felder v zápase utrpel zranenie pľúc, v Prahe ho neuvidíme

Paul Felder dnes v co-main evente historicky prvého podujatia vysielaného na veľkom televíznom kanále ESPN síce porazil Jamesa Vicka na body (2x 30-27, 29-28), no v priebehu duelu si privodil veľmi nepríjemné zranenie.

Felder utrpel menšie zlyhanie jednej strany pľúc, čo podľa lekárov s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobil úder na telo inkasovaný v závere tretieho kola. Nemalo by ísť o dlhodobú zdravotnú komplikáciu, no Feldera si radšej v nemocnici nechali na pozorovanie.

Kvôli tomuto zraneniu tak Felder napokon neodcestuje do Prahy, kde mal tento víkend spolukomentovať prvý turnaj UFC konajúci sa na území Českej republiky. 

V tejto chvíli ešte nie je známe, kto ho v tejto pozícii nahradí.

Felder po dnešnom víťazstve neskrýval emócie. Výhru daroval svojej matke. Mami, ľúbim ťa!" vravel Felder v pozápasovom rozhovore. Vychovala si troch šialených synov. A dnes som tu. Ďakujem za všetko, toto bolo pre teba!"

Foto: YouTube
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)