Francis Ngannou nebude najbližšie bojovať o titul, Daniel Cormier už má iného súpera

Francis Ngannou je presvedčený, že je po 26-sekundovom ukončení Caina Velasqueza na UFC on ESPN 1 pripravený bojovať o titul, no Dana White má iné plány.

White sa objavil v nedeľňajšej pozápasovej show na stanici ESPN +, kde priznal, že tím Ngannouho už žiadal o možnosť čeliť vládnucemu kráľovi ťažkej váhy Danielovi Cormierovi.

"Cormier má práve teraz určený termín s niekým iným," povedal White. "Je zranený, takže čakáme, kým sa vylieči a dostane zápas, ktorý chcel. Uvidíme, čo bude ďalej pre Francisa."

White v dôsledku súčasného neistého statusu šampióna odmietol odhaliť Cormierovho súpera.

"Nič sa nedá vyhlásiť, kým nebude zdravý a nebudeme vedieť, že je pripravený," povedal White. "Kým mi nepovie, že je pripravený znova bojovať ... nie," dodáva prezident UFC.

Cormier sa stále zotavuje z problémov s chrbtom, ktoré ho v novembri takmer stáli zápas na UFC 230. Nie je žiadnym tajomstvom, že Cormierov najviac skloňovaný potencionálny súper bol Brock Lesnar, no stále nie je jasné, či sa toto stretnutie uskutoční.
Kam ďalej

Máme za sebou najväčší turnaj v dejinách československej scény!Jakub Müller: To bych radši podal ruku nakaženému morem než KradešoviPrinesieme divákom krvavú šou, odkazujú Sayah a RadziszewskiHľadá si Conor McGregor nového trénera?Petr Kareš prehovoril, s najväčšou pravdepodobnosťou odíde z XFNPetr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN