Georges St-Pierre dnes oficiálne ukončí kariéru

Vyzerá to tak, že o niekoľko hodín sa dozvieme definitívne rozhodnutie Georgesa St-Pierra ohľadom jeho budúcnosti.

St-Pierre na dnes zvolal tlačovú konferenciu, na ktorej by mal oznámiť ukončenie svojej kariéry. O St-Pierrovom úmysle najskôr informoval kanadský novinár Benoit Beaudoin a neskôr to potvrdil aj renomovaný novinár z prostredia MMA Ariel Helwani.

St-Pierre údajne mal veľký záujem o zápas s Khabibom Nurmagomedovom, no keďže rokovania napokon stroskotali, "GSP" usúdil, že žiaden iný duel ho príliš neláka. 

Tlačová konferencia by sa mala konať dnes v montrealskej aréne Bell Centre, kde St-Pierre niekoľkokrát zápasil pred vypredaným hľadiskom. 

Georges St-Pierre je bývalým šampiónom welterovej a strednej váhy a je považovaný za jednu z najväčších legiend MMA. V rokoch 2008, 2009 a 2010 vyhral ocenenie "Kanadský športovec roka".
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)