Liz Carmouche po výhre nad Pudilovou: Chcem opasok. Som jediná, ktorá ukončila Valentinu Shevchenko

Najočakávanejší zápas turnaja UFC Praha nedopadol podľa predstáv domácich divákov. Vo výbornej atmosfére si Liz Carmouche poradila s Lucií Pudilovou na body, no pritom sama mala iný plán. Rozhodne to nechcela nechať v rukách bodových rozhodcov.

"Skutočne som sa ju snažila ukončiť a nejsť  až do konca. Myslela som si, že by tu bolo ťažké získať výhru na body. Keď ohlásili rozhodnutie, vedela som, že dav bude zúriť. Rozumiem tomu. Podporujete svojho domáceho bojovníka."

Carmouche od Pudilovej čakala viac agresivity, tá však dlho nevedela nájsť správnu vzdialenosť na viac presných úderov.

"Dúfala som, že bude agresívnejšia. Zdá sa, že som ju donútila viac ustupovať. Bola to moja vlastná chyba, že som nevyužila príležitosti, ktoré som si vytvorila," hovorí Carmouche.

Liz je jedinou bojovníčkou, ktorej sa podarilo ukončiť pred limitom súčasnú šampiónku Valentinu Shevchenko. Bolo to ešte v roku 2010, mimo UFC.

"Chcem ten opasok. Valentina povedala, že tam bolo veľa kontroverzií, keď som ju ukončila v našom prvom súboji. Som jediná, ktorá ju ukončila," dodáva Liz Carmouche.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)