Johnny Walker dúfa, že zápas proti Mishovi Cirkunovovi na UFC 235 bude trvať dlhšie

Johnny Walker urobil s celkovým časom 132 sekúnd v klietke UFC výborný dojem. Povedal však, že to, čo bolo vidieť, je len zlomkom toho, čoho je schopný.

V sobotňajšom zápase na UFC 235 s Mishom Cirkunovom (14-4 MMA, 5-2 UFC) však Walker (16-3 MMA, 2-0 UFC) chce ukázať viac.

"Ľudia ma ešte nepoznajú," povedal Walker pre MMAjunkie na mediálnom dni pred UFC 235. "Musím každému ukázať viac. Je tu viac než toto. Viem to urobiť lepšie. Skúsim to. V sobotu večer to bude lepšie."

Po tom, čo získal zmluvu s UFC prostredníctvom súťaže Dana White's Contender Series, Walker nazbieral dve po sebe idúce víťazstvá na knokaut proti Justinovi Ledetovi a Khalilovi Rountreemu. Posledný zápas proti Ledetovi na UFC on ESPN + 2 vo februári trval len 15 sekúnd a pomohol vyniesť Walkerov „hype“ do výšin.

Cirkunov je však úspešnejším a prevereným súperom, ako tí, ktorým doteraz čelil. Walker by určite bral ďalšiu rýchlu výhru, no preferuje väčšiu výzvu.

"Myslím, že Misha mi môže dať tvrdý zápas," povedal Walker. "Dúfam, že si s ním dám tri kolá, pretože sa musím otestovať. Ak budeme bojovať tri kolá, bolo by to dobré. Ľudia môžu vidieť moju hru a byť vystrašení."

"Môžem urobiť niečo, čo nikto nevidel. Niečo nové môžem spraviť. Skúsim to. Nemám strach vyskúšať každý pohyb, niečo bláznivé. To ma spraví naozaj hrdým."

V hlavnom zápase UFC 235 bude bojovať šampión Jon Jones (23-1 MMA, 17-1 UFC) proti Anthonymu Smithovi (31-13 MMA, 7-3 UFC). Byť v takej blízkosti s Jonesom dáva Walkerovi ďalšiu motiváciu uspieť. Hovorí, že dúfa, že "Bones" bude stále šampiónom, kým sa dostane na vrchol, pretože chce byť ten, ktorý by ho zvrhol z trónu.

"Je to bláznivé, pretože som začal trénovať po tom, čo bol šampión a ja som ho sledoval ako šampióna," povedal Walker. "Teraz som tu. Pre mňa je to veľmi dobrá motivácia, pretože je šampión. Ten chlap je úžasný, ale nemám strach ho poraziť," dodáva Johnny Walker.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko