Petr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN

Tento týždeň oznámil Petr Kareš, že po zvážení všetkých okolností má pred sebou v úlohe promotéra XFN zrejme iba posledné 2 turnaje v Brne a Prahe. Kareš totiž necíti podporu fanúšikov a z postu tak definitívne odíde.

O tom, kto by mal v úlohe promotéra Kareša nahradiť zatiaľ organizácia nevydala oficiálne stanovisko, hovorilo sa ale o mene Petr ´Píno´ Ondruš, ktorý s organizáciou dlhodobo úzko spolupracuje. Nepriamo svoje nové angažmán potvrdil sám Ondruš v rozhovore s RP Records, kde dostal otázku,  že ´ako promotér XFN vníma situáciu Karlosa,´ na ktorú odpovedal, že jednej strany Karlosa chápe, ale nezachoval sa férovo a bude to mať zrejme dohru.

Okrem toho sa Ondruš vyjadril aj k budúcnosti organizácie, pričom hovoril za celú organizáciu ako celok, nie za svoju osobu a potvrdil, že aj v ďalekej budúcnosti sa vidí ako promotér XFN. Uvidíme teda, kam povedú kroky XFN pod vedením Petra Ondruša.

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko