Petr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN


Tento týždeň oznámil Petr Kareš, že po zvážení všetkých okolností má pred sebou v úlohe promotéra XFN zrejme iba posledné 2 turnaje v Brne a Prahe. Kareš totiž necíti podporu fanúšikov a z postu tak definitívne odíde.

O tom, kto by mal v úlohe promotéra Kareša nahradiť zatiaľ organizácia nevydala oficiálne stanovisko, hovorilo sa ale o mene Petr ´Píno´ Ondruš, ktorý s organizáciou dlhodobo úzko spolupracuje. Nepriamo svoje nové angažmán potvrdil sám Ondruš v rozhovore s RP Records, kde dostal otázku,  že ´ako promotér XFN vníma situáciu Karlosa,´ na ktorú odpovedal, že jednej strany Karlosa chápe, ale nezachoval sa férovo a bude to mať zrejme dohru.

Okrem toho sa Ondruš vyjadril aj k budúcnosti organizácie, pričom hovoril za celú organizáciu ako celok, nie za svoju osobu a potvrdil, že aj v ďalekej budúcnosti sa vidí ako promotér XFN. Uvidíme teda, kam povedú kroky XFN pod vedením Petra Ondruša.

 

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND