Johnny Walker neprestane oslavovať po zápasoch – víťazný tanec bude trénovať

Vykĺbenie ramena počas oslavy víťazstva na UFC 235 nezastaví Johnnyho Walkera od ďalších budúcich osláv podobného charakteru.

"Musím trénovať viac," povedal Walker novinárom po UFC 235. "Netrénoval som túto oslavu. Všetko, čo trénujem, robím dobre. Trénoval som naskočené koleno. Trénujem svoje údery. Netrénoval som však svoju oslavu a toto sa stalo."

Walker (17-3 MMA, 3-0 UFC) potreboval len 38 sekúnd na ukončenie Mishu Cirkunova na UFC 235, pričom to bolo už jeho tretie víťazstvo v UFC (všetko KO/TKO).

Hoci si pri pozápasovej oslave vykĺbil rameno, povedal, že sa mu v krátkom čase nahodilo späť a že neverí, že by došlo k nejakému vážnemu poškodeniu kĺbu.

"Môžem bojovať iba s jednou rukou," hovorí Walker.

S tromi po sebe idúcimi knokautmi si v UFC Walker rýchlo získal rešpekt, a možno sa v budúcnosti práve on stretne s Jonom Jonesom.

Walker povedal, že  chce pokračovať v získavaní skúseností. Vzhľadom na rýchlosť, ktorou ukončil nedávnych súperov to však bude mať ťažké.

"Musím sa otestovať," hovorí Walker. "Potrebujem viac zápasov. Potrebujem bojovať na tri kolá. Potrebujem skontrolovať moju zem, moje jiu-jitsu, môj wrestling. Potrebujem viac súbojov - viac skúseností."

Walker tvrdí, že možno pôjde do Ruska alebo do Číny, aby sa naučil nové techniky. Ale keď ho UFC zavolá a povedia mu, že ho znova potrebujú, bude pripravený.

"Dajte meno, pošlite mi miesto, budem tam," hovorí Brazílčan.
Kam ďalej

Máme za sebou najväčší turnaj v dejinách československej scény!Jakub Müller: To bych radši podal ruku nakaženému morem než KradešoviPrinesieme divákom krvavú šou, odkazujú Sayah a RadziszewskiHľadá si Conor McGregor nového trénera?Petr Kareš prehovoril, s najväčšou pravdepodobnosťou odíde z XFNPetr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN