Oktagon atakuje úplné vypredanie Ostravar Arény


Čo sa týka športových akcií, multifunkčná Ostravar Aréna už dvakrát hostila svetový šamionát v ľadovom hokeji, konali sa tu aj Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní či Majstrovstvá vo florbale žien. Domovský stánok hokejového klubu HC Vítkovice Ridera bude už o týždeň po prvý raz hostiť aj MMA galavečer.

Organizácia Oktagon MMA sa v Ostrave predstavila už pred rokom, avšak vtedy ešte v menšej RT Torax Aréne s kapacitou len niečo vyše štyri tisíc divákov. Tentoraz si Oktagon vybral väčšiu a modernejšiu Ostravar Arénu, ktorej kapacita mala byť pôvodne 9 000 miest, ale po obrovskom záujme fanúšikov bude k dispozícii až 11 500 miest, čo na februárovej akcii Oktagon Day potvrdil jeden z promotérov Ondřej Novotný.

V tejto chvíli už pritom zostáva v predaji iba šesťsto vstupeniek. Je teda vysoko pravdepodobné, že Oktagonu sa ešte v priebehu nasledujúceho týždňa podarí vypredať kompletne celú Ostravar Arénu. Posledné lístky môžete nájsť na stránkach Ticketportalu.

Hlavným zápasom večera bude očakávaný titulový duel medzi úradujúcim šampiónom welterovej váhy Davidom Kozmom a jeho prvým vyzývateľom Samuelom "Pirátom" Krištofičom. Pre Krištofiča pôjde o debut vo welterovej divízii.

Súčasťou nabitej štartovky bude tiež ostro sledovaná odveta Miloša Petráška a Jeremyho Kimballa. Petrášek chce dokázať, že sa môže porovnávať s kvalitnými zahraničnými súpermi, zatiaľ čo niekdajší zápasník UFC Kimball by rád ukázal, že výsledok prvého zápasu rozhodne nebol náhodou.

Svoju premiéru v organizácii absolvuje Karlos Vémola, ktorého duel s Poliakom Brandysom bude vyvrcholením porcie predzápasov. Na predzápasoch nájdeme aj Roba Pukača, ktorého preverí Tomáš "Thor" Kužela alebo veľmi atraktívny súboj šampióna tretej série reality šou Oktagon Výzva Karola Ryšavého s Jaroslavom Jartimom, ktorý sa vracia do Oktagonu.

Zabudnúť nesmieme na atraktívny zápas, ktorý by mohol určiť nasledujúceho vyzývateľa šampióna welterovej váhy, čiže duel Kertész-Úškrt. Domácich priaznivcov taktiež určite láka súboj Rašku s Mikuláškom, ktorý by mal Ostravu rozdeliť na dva tábory.

Vémolovým súperom bude Pawel Brandys (8-5).

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND