Tomáš Deák bude obhajovať titul Fight Nights!


Už 26. apríla čaká našu najväčšiu hviezdu druhá obhajoba titulu prestížnej organizácie Fight Nights. V Moskve sa Tomášovi Deákovi postaví ruský reprezentant Evgeniy Ignatiev, ktorý má na svojom konte 12 výhier a iba 2 prehry.

“Bude to veľmi silný protivník hlavne po technickej stránke, takže verím, že to bude dobrý zápas,” zhodnotil súpera Deák.

Zaujímavosťou je, že Ignatiev má na svojom konte v posledných dvoch zápasoch výhry nad Sharamazan Chupanovom a Vadimom Buseevom. A práve skalpy týchto bojovníkov má aj Deák, ktorý s Buseevom urobil zápas roka Fight Nights a súboj s Chupanovom sa navždy zapíše do histórie, ako jeden z najkrajších duelov na domácej pôde.

Uvidíme tak veľmi zaujímavý súboj, ktorý môže slovenského reprezentanta posunúť zasa na vyšší level.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND