Tomáš Deák bude obhajovať titul Fight Nights!

Už 26. apríla čaká našu najväčšiu hviezdu druhá obhajoba titulu prestížnej organizácie Fight Nights. V Moskve sa Tomášovi Deákovi postaví ruský reprezentant Evgeniy Ignatiev, ktorý má na svojom konte 12 výhier a iba 2 prehry.

“Bude to veľmi silný protivník hlavne po technickej stránke, takže verím, že to bude dobrý zápas,” zhodnotil súpera Deák.

Zaujímavosťou je, že Ignatiev má na svojom konte v posledných dvoch zápasoch výhry nad Sharamazan Chupanovom a Vadimom Buseevom. A práve skalpy týchto bojovníkov má aj Deák, ktorý s Buseevom urobil zápas roka Fight Nights a súboj s Chupanovom sa navždy zapíše do histórie, ako jeden z najkrajších duelov na domácej pôde.

Uvidíme tak veľmi zaujímavý súboj, ktorý môže slovenského reprezentanta posunúť zasa na vyšší level.




Kam ďalej

Máme za sebou najväčší turnaj v dejinách československej scény!Jakub Müller: To bych radši podal ruku nakaženému morem než KradešoviPrinesieme divákom krvavú šou, odkazujú Sayah a RadziszewskiHľadá si Conor McGregor nového trénera?Petr Kareš prehovoril, s najväčšou pravdepodobnosťou odíde z XFNPetr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN