Tomáš Deák bude obhajovať titul Fight Nights!

Už 26. apríla čaká našu najväčšiu hviezdu druhá obhajoba titulu prestížnej organizácie Fight Nights. V Moskve sa Tomášovi Deákovi postaví ruský reprezentant Evgeniy Ignatiev, ktorý má na svojom konte 12 výhier a iba 2 prehry.

“Bude to veľmi silný protivník hlavne po technickej stránke, takže verím, že to bude dobrý zápas,” zhodnotil súpera Deák.

Zaujímavosťou je, že Ignatiev má na svojom konte v posledných dvoch zápasoch výhry nad Sharamazan Chupanovom a Vadimom Buseevom. A práve skalpy týchto bojovníkov má aj Deák, ktorý s Buseevom urobil zápas roka Fight Nights a súboj s Chupanovom sa navždy zapíše do histórie, ako jeden z najkrajších duelov na domácej pôde.

Uvidíme tak veľmi zaujímavý súboj, ktorý môže slovenského reprezentanta posunúť zasa na vyšší level.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko