Garaj čaká silový typ bojovníka, Mineiro odkazuje, že ho jeho súper nezaujíma


Najstaršia organizácia na Slovensku Pit Cage Fighting si pre svojich fanúšikov pripravila niečo špeciálne. Na svojom jubilejnom podujatí PCF 20 s podtitulom Legendary do klietky vstúpi výborný postojár Pavol Garaj, ktorý má na svojom konte duel aj v najlepšej K1 organizácii sveta Glory.

Pre Garaja to bude prvé vystúpenie pod hlavičkou MMA promotéra. Jedinečnú príležitosť si ale nemohol nechať ujsť, organizácia totiž mieri do Popradu. „Spolupráca s PCF sa mi páči z toho dôvodu, že sa môžem prezentovať na domácej pôde a najmä, že pôjde o najväčšiu akciu, akú PCF organizuje. Čiže ma dohoda o zápase na tejto akcii veľmi potešila,” prezradil Garaj.

Ešte pred časom mal slovenský reprezentant menej času na prípravu, keďže mal aj ďalšie povinnosti. Tentokrát to bude o inom. „Otváral som svoj nový gym. Ale už mám všetko dokončené a môžeme sa venovať príprave na plno. Dúfam, že choroby a zranenia ma budú obchádzať, aby som sa mohol kvalitne pripraviť.”

Súperom Garaja bude nebezpečný Rodrigo ´Mineiro´ Ferreira z Brazílie. Ten by mal byť nižší a silovejší typ bojovníka. “Má taký holandský štýl, t.j. dvojkryt a stále dopredu. Budem dávať pozor, aby ma nezasiahol nejakým tvrdým úderom.”

Pre postojárov bude odpružená klietka určite novinkou, Garaj s ňou ale nemá žiaden problém. Aj keď v nej nikdy netrénoval prezradil, že v gyme ma veľmi mäkkú podlahu. K MMA ho to ale neťahá. “Nad MMA som nikdy neuvažoval a ani sa tým smerom nechystám. Síce som už par tréningov v MMA absolvoval, pretože v gyme rozbieham tento šport pod vedením Bohuša Dulu, ale to kvôli spestreniu tréningu.”

Rovnako naladený na zápas je aj Garajov súper Rodrigo ´Mineiro´Ferreira. “Zdravotne som na tom výborne, ako nikdy predtým. Pred týmto súbojom dôrazne dodržiavam disciplínu, pretože chcem ukázať dobrú šou,” prezradil Brazílčan.

Do zápasu nastúpi Mineiro presne ako Garaj predpokladal, agresívnym štýlom. “Nezaujíma ma, čo sa v zápase udeje. Naozaj sa o neho nezaujímam, vôbec si ho neštudujem. Naozaj ma ten chlap nezaujíma,” pokračuje a dodáva, že jediné, čo ho zaujíma je zisk opaskov.

A aj keď je PCF takmer výlučne MMA organizácia Mineiro verí, že šanca môže prísť aj tu. “Verím, že výsledkom zápasu bude moja výhra vo veľkom štýle, aby som mohol prísť späť a bojovať o opasok.”

 

Lístky na podujatie PCF XX: Legendary hľadaj v sieti Predpredaj.sk

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND