Conor McGregor bol zatknutý v Miami, fanúšikovi údajne ukradol a rozbil mobil


Írska superhviezda sa opäť dostala do problémov.

Conor McGregor bol v pondelok večer zatknutý v Miami pred hotelom Fontainebleau Miami Beach. Dôvodom bol incident, ktorý sa odohral ešte v pondelok ráno.

McGregor údajne okolo piatej hodinny ráno po odchode zo slávneho nočného klubu LIV zobral mobil fanúšikovi Ahmedovi Abdirzakovi z Anglicka, ktorý sa s ním chcel odfotiť.

McGregor mu vraj mobil vyrazil z rúk a na zemi naň niekoľkokrát stúpil. Mobil v hodnote 1000 dolárov pritom úplne rozbil a následne si ho vzal so sebou.

Na súde sa Conor McGregor naposledy objavil v lete, a to kvôli tomu, čo vyviedol v apríli minulého roka, keď spolu s kumpánmi v Brooklyne zaútočil na autobus s bojovníkmi turnaja UFC 223. McGregor si len nedávno odkrútil 25 hodín verejnoprospešných prác, ktoré mu súd po dohode udelil práve za toto jeho vyčíňanie.

Ír bol v Miami s rodinou. Minulý týždeň tam totiž oslavoval 60. narodeniny svojej matky, ktorej tak nedoprial práve ideálny darček.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play