Conor McGregor bol zatknutý v Miami, fanúšikovi údajne ukradol a rozbil mobil

Írska superhviezda sa opäť dostala do problémov.

Conor McGregor bol v pondelok večer zatknutý v Miami pred hotelom Fontainebleau Miami Beach. Dôvodom bol incident, ktorý sa odohral ešte v pondelok ráno.

McGregor údajne okolo piatej hodinny ráno po odchode zo slávneho nočného klubu LIV zobral mobil fanúšikovi Ahmedovi Abdirzakovi z Anglicka, ktorý sa s ním chcel odfotiť.

McGregor mu vraj mobil vyrazil z rúk a na zemi naň niekoľkokrát stúpil. Mobil v hodnote 1000 dolárov pritom úplne rozbil a následne si ho vzal so sebou.

Na súde sa Conor McGregor naposledy objavil v lete, a to kvôli tomu, čo vyviedol v apríli minulého roka, keď spolu s kumpánmi v Brooklyne zaútočil na autobus s bojovníkmi turnaja UFC 223. McGregor si len nedávno odkrútil 25 hodín verejnoprospešných prác, ktoré mu súd po dohode udelil práve za toto jeho vyčíňanie.

Ír bol v Miami s rodinou. Minulý týždeň tam totiž oslavoval 60. narodeniny svojej matky, ktorej tak nedoprial práve ideálny darček.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko