Conor McGregor bol zatknutý v Miami, fanúšikovi údajne ukradol a rozbil mobil

Írska superhviezda sa opäť dostala do problémov.

Conor McGregor bol v pondelok večer zatknutý v Miami pred hotelom Fontainebleau Miami Beach. Dôvodom bol incident, ktorý sa odohral ešte v pondelok ráno.

McGregor údajne okolo piatej hodinny ráno po odchode zo slávneho nočného klubu LIV zobral mobil fanúšikovi Ahmedovi Abdirzakovi z Anglicka, ktorý sa s ním chcel odfotiť.

McGregor mu vraj mobil vyrazil z rúk a na zemi naň niekoľkokrát stúpil. Mobil v hodnote 1000 dolárov pritom úplne rozbil a následne si ho vzal so sebou.

Na súde sa Conor McGregor naposledy objavil v lete, a to kvôli tomu, čo vyviedol v apríli minulého roka, keď spolu s kumpánmi v Brooklyne zaútočil na autobus s bojovníkmi turnaja UFC 223. McGregor si len nedávno odkrútil 25 hodín verejnoprospešných prác, ktoré mu súd po dohode udelil práve za toto jeho vyčíňanie.

Ír bol v Miami s rodinou. Minulý týždeň tam totiž oslavoval 60. narodeniny svojej matky, ktorej tak nedoprial práve ideálny darček.
Kam ďalej

Máme za sebou najväčší turnaj v dejinách československej scény!Jakub Müller: To bych radši podal ruku nakaženému morem než KradešoviPrinesieme divákom krvavú šou, odkazujú Sayah a RadziszewskiHľadá si Conor McGregor nového trénera?Petr Kareš prehovoril, s najväčšou pravdepodobnosťou odíde z XFNPetr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN