McGregor po zaplatení kaucie prehovoril: Trpezlivosť je vlastnosť, na ktorej pracujem

Conor McGregor sa opäť ocitol v rukách polície. 30-ročný írsky bojovník bol včera zatknutý pred hotelom v Miami, kde dovolenkoval spoločne s rodinou. 

McGregor má problémy so zákonom kvôli sporu s fanúšikom, ktorému zničil telefón. Fanúšik Ahmed Abdirzak z Anglicka ho chcel údajne odfotiť po tom, čo vyšiel zo slávneho nočného klubu LIV. To však McGregora naštvalo, a tak fanúšikovi vyrazil mobil z ruky a na zemi ho rozdupal. Rozbitý telefón potom vzal so sebou.

Keďže mobilný telefón mal vraj hodnotu viac než 1 000 dolárov, McGregor bol obvinený z násilnej krádeže.

Hviezda UFC ešte včera zaplatila kauciu vo výške 12 500 dolárov. Na to bol McGregor následne prepustený. 

McGregor po presputení zanechal na sociálnych sieťach krátky odkaz pod fotografiou zachytenou pri jeho odchode z väzenia. Ír mal oblečené tričko s nápisom ´McGregor je späť!´. „Trpezlivosť je v tomto svete vlastnosť, na ktorej naďalej pracujem. Vážim si svojich fanúšikov. Všetkým vám ďakujem!"

Vyhlásenie vydal aj McGregorov právnik Samuel Rabin, ktorý tvrdí, že bývalý šampión pérovej a ľahkej váhy ochotne spolupracuje s políciou. „Conor McGregor bol zapojený do incidentu, ktorý riešila polícia. Pán McGregor sľubuje plnú spoluprácu pri riešení tohto sporu."

 
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)