Turnaj XFN v Brne utrpel ďalšiu stratu, Vasil Ducár potrebuje náhradu za Lungrika

Podujatie XFN 17, ktoré sa bude už túto sobotu konať v Brne, prišlo o ďalší zápas.

Bohumil Lungrik napokon nenastúpi na duel s Vasilom Ducárom pre zatiaľ bližšie nešpecifikované dôvody. Ducár na svojom Instagrame oznámil, že potrebuje náhradného súpera. „Lungrika som sa nepriamo zastával, ale opäť ukázal svoju tvár a stornoval zápas na poslednú chvíľu. Z nevysvetliteľných dôvodov."

Lungrik musel nedávno čeliť ostrej kritike kvôli spôsobu, akým odvolal súboj s Rolandom Čambalom. Lungrik vtedy ako dôvod odstúpenia zo zápasu udával pochybné zranenie ramena, ktoré však nikdy nepreukázal lekárskou správou.

XFN sa tak musí vysporiadať s ďalšou nepríjemnou ranou, ktorý utržil brnenský turnaj. Ten je sprevádzaný viacerými zrušenými zápasmi a podoba štartovka sa stále výrazne mení. 

XFN zatiaľ na sociálnych sieťach nepotvrdilo odstúpenie Lungrika. V tejto chvíli by sa malo riešiť hľadanie novej výzvy pre Ducára.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!