McGregor sa pred incidentom v klube pohádal, tiež sa ale dobre bavil s viacerými ženami (+video)

Conor McGregor je už na slobode. Z väzenia ho prepustili po zaplatení kaucie vo výške 12 500 amerických dolárov.

McGregor bol zatknutý kvôli sporu s fanúšikom, ktorému podľa vzneseného obvinenia vyrazil z rúk telefón. Ten vraj na zemi rozdupal a rozbitý mobil si aj vzal so sebou. 30-ročného Íra údajne naštvalo to, že fanúšik, ktorého meno je Ahmed Abdirzak, si ho chcel odfotiť. 

Súd sa bude týmto prípadom zaoberať až 10. apríla. McGregorovi za násilnú krádež hrozí až 15 rokov, no vzhľadom na jeho čistý trestný register v štáte Floride je veľmi nepravdepodobné, že ho súd pošle do väzenia. Reálna je skôr mastná pokuta a finančné odškodnenie pre Abdirzaka.

Incident sa odohral v pondelok okolo piatej hodiny ráno miestneho času. McGregor dovtedy trávil noc vo vyhlásenom nočnom klube LIV, kde sa podľa videí, ktoré sú dostupné na internete, očividne dobre bavil, a to v spoločnosti viacerých žien. Zároveň sa však v jednu chvíľu podľa všetkého s niekým hádal.

McGregor sa počas párty dostal do konfliktu. Nie je jasné, o čo šlo a ako sa to skončilo.

Istý čas strávil McGregor s týmito dvoma ženami vo VIP zóne.

Žena v kapitánskej čiapke je zrejme dôkazom toho, že o zábavu nebola núdza.

V klube LIV sa McGregor ochotne fotil s ďalšími prítomnými hosťami.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko