Aj štartovku turnaja Oktagon 11 postihli vynútené zmeny

Ani karta podujatia Oktagon 11 sa nevyhla vynúteným zmenám. Zranenia obľúbeného Lukáša Pajtina a brazílskeho bojovníka Rodriga Carlosa určite narobili organizátorom vrásky navyše, no Michal Konrád ani Jan Gottwald o svoje zápasy napokon neprídu.

Konrád sa namiesto Pajtinu stretne s Poliakom Mateuszom Legierskim.

Na debut v Oktagone sa napriek zraneniu Carlosa môže tešiť Jan Gottwald. Tomu promotéri na poslednú chvíľu zohnali súpera z Litvy. Je ním Mantas Zukauskas.

Konrád a aj Gottwald určite budú chcieť svojim súperom pripraviť ich prvé kariérne porážky. Poženie ich k tomu vypredaná Ostravar Aréna, ktorý si nebude pripúšťať nič iné ako víťazstvá svojich favoritov.

Galavečer Oktagon 11 bude vysielaný na obrazovkách O2 TV Sport a Joj Plus, pričom tentoraz majú fanúšikovia aj možnosť zakúpiť si PPV prenos na stránkach Oktagon.tv.
Kam ďalej

Máme za sebou najväčší turnaj v dejinách československej scény!Jakub Müller: To bych radši podal ruku nakaženému morem než KradešoviPrinesieme divákom krvavú šou, odkazujú Sayah a RadziszewskiHľadá si Conor McGregor nového trénera?Petr Kareš prehovoril, s najväčšou pravdepodobnosťou odíde z XFNPetr ´Píno´ Ondruš s najväčšou pravdepodobnosťou nahradil Petra Kareša v úlohe promotéra XFN