Tony Ferguson má problém, je obvinený z domáceho násilia


Na internete sa už pred časom objavila informácia, podľa ktorej v rodine známeho bojovníka UFC a bývalého dočasného šampióna Tonyho Fergusona nie je všetko s kostolným poriadkom. 

Tieto špekulácie boli potvrdené. Fergusonova manželka súd žiada o zákaz priblíženia kvôli údajnému domácemu násiliu (po neskoršom upresnení, Fergusonova manželka nespomína fyzické násilie, ale mentálne vypätie v rodine a Fergusonov zhoršujúci sa duševný stav, pozn. red.).

Podľa informácií portálu MMA Junkie počas uplynulých dvanástich mesiacov bola polícia do domu Fergusonovcov privolaná hneď päťkrát. Z toho až trikrát v poslednom mesiaci. Ferguson ani pri jednom zásahu polície nebol zatknutý.

Cristina Ferguson pritom v telefonátoch na políciu vždy neuviedla, že sa bojí len o seba a svojho syna, ktorým sa Ferguson vraj viackrát vyhrážal, ale vyjadrila najmä veľké znepokojenie nad stavom svojho muža. Ten vraj v istom období „nespal tri dni po sebe a bol presvedčený o tom, že mu niekto do nohy umiestnil počítačový čip". 

Inokedy zas Ferguson svoju manželku „oblieval svätenou vodou" a jeho stav sa čoraz viac zhoršoval. Fergusonov otec uviedol, že ho syn „vyhodil z domu a vymyká sa spod kontroly".

Fergusonov manažment na situáciu reagoval stručne. „Toto je súkromná rodinná záležitosť, ktorá je v štádiu riešenia."

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play