Grznár sa vracia do ringu. Preverí ho neporazený Slovák!


Športové centrum Sluneta v Ústí nad Labem privíta už 6.4. 2019 od 18:00 galavečer profesionálneho boxu s názvom Boxing Live. Vrcholom večera pritom budú až dva titulové zápasy.

Prvým je obhajoba titulu majsterky sveta jednej z najvýznamnejších boxerských asociácií WBC v podaní Fabiány Bytyqi, ktorá bude čeliť súperke z Mexika. V druhom, dlho očakávanom titulovom súboji, sa stretne vyzývateľ Tomáš Šálek s obhajcom Pavlom Šourom. V zápase dvoch generácií sa mu pokúsi odobrať pás majstra republiky.

Podujatie ponúkne aj návrat kontroverzného Filipa Grznára (1-0, 1 KO), ktorý sa stretne so Slovákom Mariánom Džupkom (6-0, 3 KO). Slovenský boxer je pritom obrovským favoritom, keď mu v slovenskom P4P rebríčku profiboxerov patrí 6. miesto, v ťažkej váhe je zo Slovákov prvý, a v celosvetovom rebríčku ťažkej váhy je na 212. mieste z 1303 aktívnych boxerov.

Marián Džupka na zápas pozýva aj na svojej fanúšikovskej stránke, pričom v komentároch pod príspevkom dodáva, že zápas vzal preto, že to bude reklama na nezaplatenie.

„Pozdravujem všetkých priaznivcov športu, napätia a dobrej atmosféry. Všetko to a mnoho iného je obsiahnuté v boxe, v jednotlivých zápasoch, kde každý jeden je unikát a zážitok z neho sa násobí s postupom medzi profesionálov. Presne z tejto profi úrovne by som Vás rád pozval na svoj SIEDMY zápas v rade, ktorý sa bude konať 6.4 v Ústi nad Labem, presne po 20. tej hodine večer.

Verím, že v príjemných priestoroch Sportcentra SLUNETA, kde sa to bude konať, znova zabodujem a udržím si svoju aktuálnu bilanciu bez prehry. Každý jeden moment bude vysielaný televíziou O2 TV Šport, takže je množstvo spôsobov ako mi držať palce a podporiť ma, či už priamo na mieste alebo z domova. Taktiež dajte vedieť všetkým svojím známym, pretože podpory nikdy nie je dosť a ja tu podporu cítim a patrične zužitkujem v ringu. Moju prípravu, ako aj momenty do zápasu, pridávam na Instagram, tak to čekuj,“ oznamuje na svojej stránke stále iba 20-ročný slovenský talent.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND