Kimball na druhý pokus predsa dokázal spraviť váhu


Pred vážením podujatia Oktagon 11 sa hovorilo najmä o dvoch menách, ktoré by mohli zviesť tvrdý boj s váhou.

Samuel "Pirát" Krištofič svoju úlohu zvládol na výbornú a zmestil sa do titulového limitu welterovej divízie. „Váha nebol žiadny boj. Ja som profík a keď niečo poviem, tak to spravím. Váhu som spravil bez problémov a zajtra si idem pre titul."

Krištofičovmu súboju s Davidom Kozmom o opasok welterovej divízie tak už nič nestojí v ceste.

Avšak druhý bojovník, na ktorého váhu boli fanúšikovia mimoriadne zvedaví, už taký ukážkový nebol. Jeremy Kimball pri prvom pokuse prevážil o 100g.

Následne dostal dodatočný čas a ten využil, keď na druhý pokus konečne splnil limit poloťažkej hmotnostnej kategórie. „Už som to dal!" pochválil sa Kimball vo videu, ktoré zverejnil promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Kimball ešte predpovedal výhru na KO, teda zopakovanie výsledku prvého vzájomného duelu s Milošom Petráškom.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND