Kimball na druhý pokus predsa dokázal spraviť váhu

Pred vážením podujatia Oktagon 11 sa hovorilo najmä o dvoch menách, ktoré by mohli zviesť tvrdý boj s váhou.

Samuel "Pirát" Krištofič svoju úlohu zvládol na výbornú a zmestil sa do titulového limitu welterovej divízie. „Váha nebol žiadny boj. Ja som profík a keď niečo poviem, tak to spravím. Váhu som spravil bez problémov a zajtra si idem pre titul."

Krištofičovmu súboju s Davidom Kozmom o opasok welterovej divízie tak už nič nestojí v ceste.

Avšak druhý bojovník, na ktorého váhu boli fanúšikovia mimoriadne zvedaví, už taký ukážkový nebol. Jeremy Kimball pri prvom pokuse prevážil o 100g.

Následne dostal dodatočný čas a ten využil, keď na druhý pokus konečne splnil limit poloťažkej hmotnostnej kategórie. „Už som to dal!" pochválil sa Kimball vo videu, ktoré zverejnil promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Kimball ešte predpovedal výhru na KO, teda zopakovanie výsledku prvého vzájomného duelu s Milošom Petráškom.

Foto: Oktagon MMA
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)