Karlos Vémola a Jeremy Kimball si to slovne rozdali po turnaji Oktagon 11

Tlačová konferencia po podujatí Oktagon 11 priniesla množstvo zaujímavých momentov. O ten najostrejší sa postarala dvojica Jeremy Kimball a Karlos Vémola, ktorých s najväčšou pravdepodobnosťou v budúcnosti čaká vzájomný zápas.

Všetko to začalo už pred turnajom v Ostrave, keď mali organizátori zjavne v pláne nasadiť do Bratislavy duel Attilu Végha. A súper pre slovenskú hviezdu mal vzísť práve zo zápasu Petrášek vs Kimball, ktorý zasa ovládol Američan, aj keď tentokrát na body. Po zápase prišla od Jeremyho výzva smerom k Véghovi, ktorú Attila akceptoval.

Tento duel si organizácia naplánovala na júnový event v Bratislave, na zimnom štadióne Ondreja Nepelu, čo potvrdili aj promotéri na pozápasovej tlačovej konferencii. Tu ale nastal malý problém, Kimball si totiž v tomto dátume naplánoval rodinnú dovolenku, ktorá je už podľa jeho slov aj uhradená.

Aj keď táto informácia narobila organizátorom poriadne vrásky, keď musia prísť s novým plánom, prípadne presvedčiť Kimballa, aby si dovolenku preložil, nemusia veľmi smútiť. Do hry totiž vstúpil Karlos Vémola. O neho totiž žiadal Kimball pred súbojom s Petráškom a Karlos tak obrátil pozornosť aj k Američanovi.

Vémola: Keď porazíš Attilu Végha, tak poďme na to, prečo nie.

Kimball: Prečo nemôžeš zápasiť s Attilon v júni a potom sa môžeme stretnúť.

Vémola: Pretože Attila nie je na mňa pripravený.

Kimball: No do prdele.

Vémola: Ani ty nie si. Nie si pripravený bojovať so mnou, bratku.

Kimball: Vyhraj pár ďalších zápasov a môžeme sa pozhovárať.

Vémola: Vyhral som ich oveľa viac ako ty, takže...

Kimball: Ja som bol v lepšej lige ako ty, takže...

Vémola: Boli sme na rovnakom pódiu, bráško.

Kimball: Áno? Koľko si mal zápasov v UFC?  

Vémola: 6. Koľko si ich mal ty?

Kimball: Dobre, v poriadku. Ja som taktiež bojoval v Bellatore.

Vémola: Výborne. Prestaň s rečami, poraz Attilu Végha a som pripravený.

Kimball: Niekto sa bojí Attilu.

Vémola: Ja som ten, ktorý si tu po Attilu prišiel.

Kimball: Tak s ním bojuj v júni. Prečo útočíš na mňa.

Všetko to uzavrel Ondrej Novotný, ktorý poznamenal, že je to na vedení Oktagonu, kedy sa súboje uskutočnia. Organizátori tak nemôžu byť šťastnejší, keďže už nemusíme hovoriť iba o rivalite medzi Véghom a Vémolom, ale do hry vstúpil aj Jeremy Kimball. A to dáva Oktagonu oveľa viac možností na vytváranie veľkých zápasov.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko