Anthony Pettis ako prvý bojovník knokautoval Stephena Thompsona!

Anthony Pettis v noci doslova šokoval svet MMA. Nielenže totiž zaznamenal víťazný debut vo welterovej váhe, ale taktiež ako prvý bojovník dokázal knokautovať Stephena Thompsona. Po prehre s Tony Fergusonom sa tak vrátil na víťaznú vlnu.

“Je vysoko v rankingu, je číslo 4 na svete. Nechcem bojovať s niekým, kto je za mnou, špeciálne v ľahkej váhe,” odpovedal ´Showtime´ na otázku, prečo si vybral pre svoj debut tak ťažkého súpera.

Američana pritom vidíme už v tretej váhovej kategórii, keď okrem weltra pôsobil v ľahkej, ale aj pérovej váhe. Vo váhe do 77 kilogramov sa ale cíti výborne. “Povedal som si, poďme hore, keďže ma zhadzovanie váhy zabíjalo, najprv váha 145 libier, potom 155 libier, teraz som v 170-tke a dúfam, že rovno v top 10. Cítim sa výborne.“

V súboji to ale Pettis nemal vôbec jednoduché, keď mal Thomson výhodu hlavne v dosahu a jeho neortodoxný štýl je taktiež dôverne známy. Koniec ale prišiel ako blesk z jasného neba po naskočenom údere. „To je ´superman hook´,“ komentoval krásny hák Pettis, ktorý tak do svojej zbierky pridal ďalší knokaut, na ktorý sa bude ešte dlho spomínať.

A ako vidí Anthony svoju budúcnosť? „V tejto váhe sa cítim dobre a ostanem tu na nejaký čas, ale s ľahkou váhou som taktiež neskončil.“ Pettis pritom avizoval, že ak mu budú chcieť dať víťaza duelu Barboza – Gaethje nebude proti.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko