Hanuman Cup 40 už túto sobotu!

Tradičný turnaj v bojových športoch Hanuman cup má okrúhle pokračovanie pod číslom 40. Už v sobotu 6.4.2019 sa možete tešiť na jeho pokračovanie v Bratislave v športovej hale Mladosť.

Začiatok podujatia je naplánovaný na 18-tu hodinu.

Zápasníci bratislavského klubu Hanuman gym si tento krát zmerajú sily so zápasníkmi z Česka a Poľska. Podujatie Hanuman cup už hostil zápasníkov z Českej republiky a to v roku 2017 pod číslovkou 33.


Na programe je 12 zápasov v thajskom boxe,kickboxe a jeden zápas pod pravidlami MMA ktorý obsadí Michal Glos.

Michal sa ukazal vo výbornej forme na turnaji XFN vo Viedni,kde zvíťazil na Lukášom Pifkom v treťom kole pákou na ruku.

Ďalej uvidíte veterána Michala Haladu ale aj mladú krv ako Samo Ševčík, Martin Novák, Dávid Šajben a čerstvého majstra Slovenska v thajskom boxe Jura Tuturu.

Po ročnej zápasovej pauze sa vráti do ringu Andrej Šimkulič. Dva ženské zápasy pod pravidlami thajského boxu budem mať na starosti Adriana Vrbová a čerstvá majsterka Slovenska thajskom boxe Lucia Szabová.

Komplet štartovka:

Lístky v predaji v sieti predpredaj.sk !
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)