Cris Cyborg volá po civilizovanosti na sociálnych médiách

V deň, keď sa online vojna medzi Conorom McGregorom a Khabibom Nurmagomedovom vzniesla až do bodu, keď zasiahlo samotné UFC, ozvala sa aj hviezdna Cris Cyborg, ktorá verí, že prišiel čas, aby bojovníci zvýšili svoje štandardy správania.

Bývalá šampiónka organizácií UFC, Strikeforce a Invicta, ktorá nedávno odišla na humanitárnu misiu, aby priniesla čistú pitnú vodu do odľahlých dedín v Ugande, v stredu večer napísala, že by chcela, aby UFC iniciovalo kódex pre online správanie, tak ako to využívajú aj iné veľké športové ligy.

„Teraz, keď je tento šport na stanici ESPN, sme v domovoch viacerých detí! Musíme sa zjednotiť, nie rozdeliť ... pre toto sú športy!“ napísala Cyborg.

McGregor a Nurmagomedov podľa mnohých svojim správaním na sociálnych sieťach prekročili únosné hranice.  Slová jednej z najlepších ženských bojovníčok v histórii MMA s týmto chovaním ostro kontrastujú, a dávajú tak fanúšikom a bojovníkom na zváženie potrebu regulácie nevhodného správania na internete.

Foto: Getty Images
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda