Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIII

FIGHT OF GLADIATORS VIII predstavil jeden z najväčších ťahákov, keď sa proti sebe postavia Martin Súdor a Branislav Zuzák.
 
Súdora sme naposledy videli v zápase so Samom Krištofičom, kde prehral iba tesne na body. Po tomto súboji Pirát prezradil, že to bol dovtedy jeho najťažší súboj kariéry. Od Súdora sa tak po dvojročnej pauze očakáva návrat vo výbornej forme a v domácej hale ho určite bude hnať vpred aj zaplnené hľadisko.
 
Braňo Zuzák je známa postava z Spartakus Fight Gymu a naposledy sme ho mohli vidieť v neskutočnom zápase s Davidom Hošekom, v ktorom Zuzák nakoniec triumfoval taktiež na body. Týmto víťazstvom si Zuzák pripísal druhú vyhru v profi kolotoči a ostáva tak naďalej neporazený.
 
Podujatie FoG VIII uvidíme už 28. apríla v Mestskej športovej hale Klokočina v Nitre.Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda