Marián Džupka po zápase s Grznárom: Filip si určite zaslúži rešpekt

Slovenský boxer Marián Džupka (7-0, 4 KO) v sobotu na podujatí Boxing Live naplnil papierové predpoklady, keď svojho kontroverzného súpera Filipa Grznára (1-1, 1 KO) vybavil už v prvom kole.

Po turnaji  v Ústi nad Labem sa slovenský pästiar vyjadril k zápasu aj na sociálnych sieťach, kde svojmu mediálne známemu českému protivníkovi vzdal hold. „Určite si Filip zaslúži rešpekt, že tam vôbec vliezol, očividne má rád výzvy, alebo neviem, prečo to robí,“ hovorí Džupka.

Slovenská nádej ťažkej váhy vyjadrila spokojnosť aj s mediálnou odozvou, ktorú súboj s Filipom Grznárom priniesol. „Samozrejme, celý ten zápas alebo ako to nazvať, splnil svoj účel a urobilo mi to veľmi dobrú reklamu,“ hovorí.

Príprava na zápas podľa Džupku prebiehala štandardne a už onedlho ho čakajú ďalšie výzvy. „Na zápas som sa pripravoval ako na každý, pretože onedlho ma čaká už ozajstný zápas.

Rodák zo Svidníka chváli aj atmosféru, ktorá na galavečeri panovala. Atmosféra bola super, perfektný galavečer s nabitou štartovkou. Chcel by som sa poďakovať svojmu tímu, s ktorým to ťaháme od úplného začiatku, rodine, mojej priateľke a všetkým, ktorí mi držali palce,“ dodáva slovenský talent.

Foto: M. Džupka, Facebook
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť