Cormier chce zápas s Lesnarom, UFC o ňom zatiaľ ani nerokuje


Po výhre Daniela Cormiera (22-1-1) nad Stipe Miocicom (18-3) na júlovom UFC 226 vstúpil do klietky Brock Lesnar (5-3) a vymenil si ostrú ústnu prestrelku so vtedajším šampiónom ťažkej a poloťažkej váhy. Zápas bol po tomto incidente na spadnutie, aj keď mnohí s nim nesúhlasia do dnes na čele s Rockholdom, Jonesom, Miocicom...

K potencionálnemu súboju sa nedávno vyjadril šampión ťažkej váhy Daniel Cormier. „Tento zápas  musí byť. Je to bývalý UFC šampión a na škole to bol skvelý wrestler. Lesnar si titulový zápas zaslúži a ja verím ,že ho dostane.“ Na koľko toto vyjadrenie myslel DC úprimne, alebo len tuží po ´money fighte´ a veľkej pozornosti, vie asi len on sám.

Na jednej z tlačových konferencií dostal ohľadom tohto zápasu otázku aj prezident UFC Dana White. Odpovedal, že sa o tomto zápase ani nejedná, DC sa dostáva naspäť do tempa po zranení a o súboji nehovoril ani so samotným Lesnarom. Momentálne je tak vraj viac reálna odveta Miocic vs Cormier, po ktorej Miocic tak veľmi túži.

Na zápas s Cormierom si pritom brúsi zuby aj Junior Dos Santos (21-5), ktorý sa stretne na UFC 239 6. júla v Las Vegas s Francisom Ngannou (13-3). V hre je tak aj víťaz tohto duelu, ktorý sa môže stať ďalším vyzývateľom Cormiera.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva