Cormier chce zápas s Lesnarom, UFC o ňom zatiaľ ani nerokuje

Po výhre Daniela Cormiera (22-1-1) nad Stipe Miocicom (18-3) na júlovom UFC 226 vstúpil do klietky Brock Lesnar (5-3) a vymenil si ostrú ústnu prestrelku so vtedajším šampiónom ťažkej a poloťažkej váhy. Zápas bol po tomto incidente na spadnutie, aj keď mnohí s nim nesúhlasia do dnes na čele s Rockholdom, Jonesom, Miocicom...

K potencionálnemu súboju sa nedávno vyjadril šampión ťažkej váhy Daniel Cormier. „Tento zápas  musí byť. Je to bývalý UFC šampión a na škole to bol skvelý wrestler. Lesnar si titulový zápas zaslúži a ja verím ,že ho dostane.“ Na koľko toto vyjadrenie myslel DC úprimne, alebo len tuží po ´money fighte´ a veľkej pozornosti, vie asi len on sám.

Na jednej z tlačových konferencií dostal ohľadom tohto zápasu otázku aj prezident UFC Dana White. Odpovedal, že sa o tomto zápase ani nejedná, DC sa dostáva naspäť do tempa po zranení a o súboji nehovoril ani so samotným Lesnarom. Momentálne je tak vraj viac reálna odveta Miocic vs Cormier, po ktorej Miocic tak veľmi túži.

Na zápas s Cormierom si pritom brúsi zuby aj Junior Dos Santos (21-5), ktorý sa stretne na UFC 239 6. júla v Las Vegas s Francisom Ngannou (13-3). V hre je tak aj víťaz tohto duelu, ktorý sa môže stať ďalším vyzývateľom Cormiera.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko