Magdalena Šormová sa blíži k UFC, v Invicte sa stretne s mladou Američankou

Viacerí českí zápasníci momentálne zažívajú veľmi nádejné obdobie. Hviezdneho Jirího Procházku už o niekoľko dní čaká veľký zápas v japonskom Rizine, Karlos Vémola a David Kozma sa v máji predstavia v ťažkých zápasoch na ruskej pôde. Iba nedávno sme sa dozvedeli skvelé správy o Michalovi Martínkovi, ktorý v Contender Series priamo zabojuje o zmluvu s UFC.

Bližšie k najslávnejšej organizácii sveta sa teraz posunula aj Magdalena Šormová. Tá iba včera oznámila, že na ňu čaká debut v ženskej organizácii Invicta FC, ktorá úzko spolupracuje práve s UFC.

Dnes sme sa dozvedeli aj meno Šormovej súperky. Bude ňou len 19-ročná americká bojovníčka Kay Hansen (4-2 MMA, z toho 3-2 Invicta FC), ktorá tento súboj potvrdila na svojich sociálnych sieťach.

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda