Magdalena Šormová sa blíži k UFC, v Invicte sa stretne s mladou Američankou

Viacerí českí zápasníci momentálne zažívajú veľmi nádejné obdobie. Hviezdneho Jirího Procházku už o niekoľko dní čaká veľký zápas v japonskom Rizine, Karlos Vémola a David Kozma sa v máji predstavia v ťažkých zápasoch na ruskej pôde. Iba nedávno sme sa dozvedeli skvelé správy o Michalovi Martínkovi, ktorý v Contender Series priamo zabojuje o zmluvu s UFC.

Bližšie k najslávnejšej organizácii sveta sa teraz posunula aj Magdalena Šormová. Tá iba včera oznámila, že na ňu čaká debut v ženskej organizácii Invicta FC, ktorá úzko spolupracuje práve s UFC.

Dnes sme sa dozvedeli aj meno Šormovej súperky. Bude ňou len 19-ročná americká bojovníčka Kay Hansen (4-2 MMA, z toho 3-2 Invicta FC), ktorá tento súboj potvrdila na svojich sociálnych sieťach.

 
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)