Veterán Tomáš Penz má problém, pátra po ňom polícia


Známy český zápasník s bohatými skúsenosťami, ktoré začal v profesionálnych zápasoch zbierať ešte v roku 2006, si zrejme poriadne zavaril.

Polícia Českej republiky vyhlásila pátranie po Tomášovi Penzovi. Penz mal podľa informácií bulvárneho portálu extra.cz, ktorý upozornil na tento prípad, napadnúť svoju priateľku, údajne bývalú herečku z filmov pre dospelých.

„Steroidy a drogy k nemu patria. Ale športovec je to inak výborný. Bohužiaľ, je výbušnejšej povahy," povedal pre extra.cz človek, ktorý vraj Penza pozná osobne.

Polícia v popise pátrania varuje, že Penz je nebezpečný, čo ale môže mať súvis so skutočnosťou, že ide o skúseného zápasníka.

Penz v klietke dlhodobo neprežíva vydarené časy. Od roku 2014 vyhral len dva zápasy, z toho iba jeden proti relevantnému súperovi, a odniesol si až 5 prehier. Naposledy odchádzal z klietky ako porazený v januári, keď ho na podujatí GCF 47 v prvom kole knokautoval Miroslav Vacek.

Foto: extra.cz

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND