Veterán Tomáš Penz má problém, pátra po ňom polícia

Známy český zápasník s bohatými skúsenosťami, ktoré začal v profesionálnych zápasoch zbierať ešte v roku 2006, si zrejme poriadne zavaril.

Polícia Českej republiky vyhlásila pátranie po Tomášovi Penzovi. Penz mal podľa informácií bulvárneho portálu extra.cz, ktorý upozornil na tento prípad, napadnúť svoju priateľku, údajne bývalú herečku z filmov pre dospelých.

„Steroidy a drogy k nemu patria. Ale športovec je to inak výborný. Bohužiaľ, je výbušnejšej povahy," povedal pre extra.cz človek, ktorý vraj Penza pozná osobne.

Polícia v popise pátrania varuje, že Penz je nebezpečný, čo ale môže mať súvis so skutočnosťou, že ide o skúseného zápasníka.

Penz v klietke dlhodobo neprežíva vydarené časy. Od roku 2014 vyhral len dva zápasy, z toho iba jeden proti relevantnému súperovi, a odniesol si až 5 prehier. Naposledy odchádzal z klietky ako porazený v januári, keď ho na podujatí GCF 47 v prvom kole knokautoval Miroslav Vacek.

Foto: extra.cz
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko