Očakávame, že nás podujatie PCF 20 vystrelí medzi úplnú elitu, hovorí Pavol Hrubý

Prípravy na podujatie Pit Cage Fighting vrcholia a diváci sa majú skutočne na čo tešiť! Okrem samotného turnaja ich totiž čaká bohatý sprievodný program, ktorý určite poriadne naladí pred jubilejným PCF 20: Legendary.

Všetko to odštartuje už dnes o 17:00 open workout v OC FORUM v Poprade. „Open workout bude vyzerať na štýl UFC. Predstavia sa tam ôsmi fighteri: Dobiáš, Barborík, Garaj, Hadzima, Santana, Martins, Mineiro a Leo Spišský,“ pozýva na šou promotér Pavol Hrubý. Okrem toho sa môžu fanúšikovia tešiť aj oficiálne váženie. To prebehne v sobotu o 18:00, taktiež v popradskom obchodnom centre FORUM.

Od turnaja promotéri očakávajú veľa, čoho dôkazom je aj karta, na ktorej nájdeme iba zápasy podľa profesionálnych pravidiel. „Očakávame, že turnaj bude presne taký, aký nesie podtitul, teda ´Legendary´!“ Pokračuje Hrubý. „Môžeme sa tešiť na nabitú kartu, jednu z najlepších, aká kedy bola na Slovensku.“

A to nie je všetko, organizácia Pit Cage Fighting totiž plánuje veľký prielom na scéne MMA a práve nedeľné gala to má celé odštartovať. „Očakávame, že toto podujatie nás vystrelí medzi úplnú elitu československého MMA. Máme veľké plány, ktoré jednoznačne naplníme. Našim cieľom je byť konkurencieschopní tým najväčším organizáciám, ktoré u nás pôsobia a po akcii PCF: Legendary rozbiehame svoj MMA kolotoč úplne naplno!“

Diváci tak môžu očakávať veľkú expanziu, ktorá zasa rozvíri konkurenčné vody MMA. „Pit Cage Fighting je najstaršia, najstabilnejšia a najférovejšia organizácia na Slovensku a tak to aj stále ostane,“ uzatvára Hrubý.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)