Polícia už údajne zadržala Tomáša Penza


Pátranie po Tomášovi Penzovi, ktoré 14.4. vyhlásila česká polícia, bolo včera stiahnuté. Bulvárny portál extra.cz uvádza, že Penz bol zadržaný a v týchto chvíľach prebieha ďalšie vyšetrovanie prípadu.

Penz sa mal dopustiť napadnutia svojej priateľky, niekdajšej herečky vo filmoch pre dospelých. Penz svoju priateľku podľa portálu expres.cz bil a škrtil. 

„Bol to krik ako keď niekoho vraždia. Povráva sa tu, že keď na miesto dorazila polícia, ten útočník vyskočil oknom," povedal pre extra.cz človek, ktorý tejto redakcii rovnako zaslal fotografiu dverí zapečateného bytu, kde sa vraj mal incident odohrať. Na stene pri dverách sú vidieť stopy krvi.

34-ročný český bojovník dlhšie neprežíva vydarené obdobie v jeho profesionálnej kariére. A zdá sa, že lepšie rozhodnutia ako v klietke Penz nerobí ani v súkromnom živote.

„Steroidy a drogy k nemu patria," povedal o Penzovi človek, ktorý ho údajne pozná osobne.

Foto: extra.cz

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play