Polícia už údajne zadržala Tomáša Penza

Pátranie po Tomášovi Penzovi, ktoré 14.4. vyhlásila česká polícia, bolo včera stiahnuté. Bulvárny portál extra.cz uvádza, že Penz bol zadržaný a v týchto chvíľach prebieha ďalšie vyšetrovanie prípadu.

Penz sa mal dopustiť napadnutia svojej priateľky, niekdajšej herečky vo filmoch pre dospelých. Penz svoju priateľku podľa portálu expres.cz bil a škrtil. 

„Bol to krik ako keď niekoho vraždia. Povráva sa tu, že keď na miesto dorazila polícia, ten útočník vyskočil oknom," povedal pre extra.cz človek, ktorý tejto redakcii rovnako zaslal fotografiu dverí zapečateného bytu, kde sa vraj mal incident odohrať. Na stene pri dverách sú vidieť stopy krvi.

34-ročný český bojovník dlhšie neprežíva vydarené obdobie v jeho profesionálnej kariére. A zdá sa, že lepšie rozhodnutia ako v klietke Penz nerobí ani v súkromnom živote.

„Steroidy a drogy k nemu patria," povedal o Penzovi človek, ktorý ho údajne pozná osobne.

Foto: extra.cz
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko