Medzi Smithom a Rockholdom to vrie!

Po prehre Anthonyho Smitha (31-14) nad Jonom Jonesom (24-1-1) sa vyjadril na adresu Smitha aj bývalý šampión strednej váhy Luke Rockhold (16-4). Ten ho za jeho výkon ostro kritizoval, čo Smitha nenechalo chladným a vrátil požičané. „Luke Rockhold je kus hovna. Srať na neho. Vo chvíli, keď dostanem príležitosť s ním zápasiť, prevŕtam mu dieru do hlavy. Nakopem mu zadok.“

Po tejto odpovedi na kritiku na seba reakcia nenechala dlho čakať, keď Rockold v podstae súhlasil s duelom, no predtým si chce vychutnať súboj Smitha s Gustafssonom. „Pravda bolí a niektorí ľudia ju nedokážu zniesť. Ja sa vyjadrujem vždy pravdivo. Môže si hovoriť, čo chce, ale svoju šancu mal. Mohol ukázať, že je chlap, ale nespravil tak. Smith bol moja prvá voľba pre debut v novej váhe, ale on sa radšej posral a vybral si Štokholm. Bol moja prvá voľba, pretože by som ho rád ukončil, čo sa Jonesovi nepodarilo.

Nech si hovorí čo chce, ale v súboji by som si s ním poradil ako s nováčikom. Radšej nech sa sústredí na svoj zápas, ktorý prehrá. Už sa teším, keď sa budem pozerať, ako bude dostavať nakladačku v Štokholme.“

Zatiaľ čo čaká Smitha zápas s Gustafssonom (18-5), Rockholda čaká debut v poloťažkej váhe s Janom Blachowiczom (23-8). Je však pravdepodobné, že ak ostré prestrelky medzi Rockholdom a Smithom neprestanú, ponúkne im UFC šancu ´vyrozprávať‘ si to v oktagone. Schyľuje sa nám tak k ďalšiemu zaujímavé súboju v poloťažkej váhe.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)