Jiří Procházka hodiny pred zápasom: Cítim sa skvele, cítim sa pripravený

Už len doslova hodiny nás delia od titulového zápasu Muhammed „King Mo“ Lawal (21-8 MMA, 3-1 Rizin) vs Jiří Procházka (23-3-1 MMA, 8-1 Rizin), ktorý sa bude konať v japonskej Yokohame na turnaji Rizin FF 15

Jiří Procházka poskytol krátky rozhovor pre reportérku organizácie RIZIN FF Dakotu Rose, v ktorom načrtol bezprostredné pocity pred zápasom.

Ako sa cíti pred veľkým titulovým duelom? „Cítim sa skvele, cítim sa pripravený, chcem ten opasok, chcem ten zápas, som pripravený,“ hovorí rázne Procházka.

Ak by si niekto myslel, že si Jiří ide pre odplatu, je na omyle. „Neberiem to ako odplatu, beriem to ako nový zápas. Cítim sa ako iný muž oproti tomu prvému zápasu, čo sme bojovali. Toto je pre mňa nová výzva, nový zápas, nový čas ukázať, že som lepší, že mám lepšiu techniku a som na tom lepšie fyzicky. Viac kontrolujem svoje telo a myseľ, a chcem to ukázať,“ uzatvára český samuraj.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda