BJ Penn je podozrivý z toho, že sa s mačetou vyhrážal istému farmárovi

Iba nedávno vyšli na povrch informácie o obvinení BJ Penna z dlhoročného domáceho násilia či užívania drog. Avšak ukazuje sa, že Pennove problémy so zákonom sú obsiahlejšie.

Známy portál MMA Junkie priniesol správu, že Penn je už od januára 2018 podozrivý z vyhrážania sa svojmu susedovi, istému havajskému farmárovi. Medzi mužmi údajne vznikol spor ohľadom nepovoleného vstupu na cudzí pozemok, čo sa vraj Penn rozhodol riešiť po svojom.

Penn podľa hlásenia, ktoré vtedy prišlo na políciu, prišiel na susedov pozemok s mačetou v rukách a dožadoval sa toho, aby muž vyšiel z domu. Ten sa však bál o svoj život a zostal vnútri. Nahnevaný Penn začal mačetou udierať do zeme, popri čom mal kričať, že ho zabije.

Neskôr v ten deň sa tam Penn vrátil na terénnom vozidle, ktorým poškodil mužovu vstupnú bránu. Obeť incidentu sa v obave o svoj život obrátila na políciu.

Pennov zástupca Gary Levitt pre MMA Junkie priznal, že medzi jeho klientom a dotyčným farmárom v tom čase skutočne vznikol spor, no zároveň odmieta verziu o vyhrážkach a mačete. „BJ povedal, že polícii ešte neposkytol žiadne stanovisko, nepovedali mu, že je z niečoho obvinený," uviedol Levitt.

Seržant Jason Grouns z havajskej polície potvrdil, že prípad je otvorený už 15 mesiacov, no keďže sa zatiaľ nepodarilo skontaktovať všetky zúčastnené strany, prípad sa nemôže posunúť ďalej.

Foto: Getty Images
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)