Darren Till bol v Španielsku zatknutý po tom, čo ukradol taxík

Pred septembrovým titulovým duelom s vtedajším šampiónom Tyronom Woodleym sa o ňom hovorilo ako o nástupcovi Michaela Bispinga. Darren Till mal prebrať štafetu a stať sa britským vlajkonosičom v UFC. Po nevydarenom súboji o opasok však v marci prišla ďalšia tvrdá facka v podobe ťažkej prehry na domácej pôde a sen o zisku pásu sa Tillovi výrazne vzdialil.

Till tak prežíva zložité obdobie, s ktorým sa podľa všetkého nevyrovnáva práve najlepšie. Španielsky denník El Dia dnes zverejnil článok, ktorý prezrádza, že Till bol zatknutý v Tenerife po tom, čo spolu s komplicom ukradol taxík.

Till bol údajne najskôr vyhodený z hotela, v ktorom spolu s partiou zničili nábytok. Vraj sa zabávali aj za použitia hasiacich prístrojov.

Z hotela ich kvôli tomuto správaniu vyhodili. Tillova partia sa následne chcela ubytovať v inom hoteli, lenže tam ich odmietli.

Vyzdvihnúť ich potom prišiel taxík. Zatiaľ čo taxikár do kufra auta nakladal batožinu, dvaja členovia partie, z ktorých jeden bol práve britský zápasník, sa zmocnili vozidla, s ktorým ušli do inej časti mesta. Polícia ich zakrátko zadržala. Incident sa mal odohrať vo štvrtok.

 Foto: dailymail.co.uk




Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda