Lucia Krajčovič mieri do MMA!

Oktagon MMA pravdepodobne podpíše ďalšiu postojársku hviezdu. Po tom ako do Oktagonu prišli postojarske legendy ako Vladimír ‘Dracula‘ Moravčík, ktorý sa stretne s ďalším skvelým thajboxerom Igorom Danišom, najväčší domáci promotér opäť nelenil a do ‘Oktagon Family‘ pravdepodobne pribudne hviezdna thajboxerka  Lucia ‘Pretty Beast‘ Krajčovič.

Lucia svoj prechod do MMA naznačila v relácii Oktagon Majk #16. „Prišla som do štádia, kedy som si uvedomila, že nemám pocit, akoby mi thajbox ešte niečo dával a zároveň nemám pocit, že ešte niečo ja viem dať tomu thajboxu ďalej. Tých 12 rokov, čo robím tento šport, je pre mňa príliš dlho a preto vnímam  MMA ako jednu veľkú novú výzvu. Novú výzvu, kde potrebujem začať žiť.“

Luciu pred vstupom do MMA čaká ešte minimálne jeden zápas mimo klietky, keď ju uvidíme 27.4. v Žiline na Enfusion Slovakia, kde bude proti nej stáť Andrea Tóthova.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)