Bývalý bojovník UFC zabitý vodičom Uberu

Podľa správy z brazílskeho portálu Globo bol bývalý UFC bojovník Rodrigo de Lima zabitý vodičom Uberu v brazílskom meste Belem.

Incident sa mal odohrať v nedeľu večer. Túto správu následne potvrdil pre MMAFighting.com aj UFC bojovník Michel "Trator" Prazeres.

Podľa Prazeresa sa de Lima zúčastnil na potýčke s vodičom Uberu. Vodič potom odišiel, no následne sa vrátil a zasiahol bývalého bojovníka UFC zozadu svojím autom.

Prazeres tvrdí, že de Lima bol v čase incidentu s priateľmi, a že polícia stále hľadá vodiča.

De Lima bol ženatý a mal dve deti, naposledy bojoval v júni, keď porazil Luiza Fabiana v organizácií Shooto Brazil. Jeho predchádzajúce dva zápasy boli v UFC, kde bojoval s Efrainom Escuderom a Neilom Magnym. Počas profesionálnej kariéry nazbieral rekord 9-3-1.

Foto: themaclife.com




Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda