Walt Harris suspendovaný po pozitívnom náleze

Bojovník v ťažkej váhe v UFC Walt Harris (11-7-1) bol suspendovaný po dopingovom prehrešku. Harris bol pozitívne testovaný na LGD-4033, ktorú mu našli vo vzorke moču po zápase s Arlovskim na UFC 232 v Kalifornii. 

Harris mohol byť suspendovaný až na 2 roky, ale ústretovo spolupracoval „Poskytol nám informácie o suplementoch, ktoré používal pred odberom príslušnej vzorky a v čase jej odberu,“ pokračovala  USADA „Táto informácia nám pomohla dokázať, že Harris nevedomky požíval zakázanú látku prostredníctvom kontaminovaného suplementu a tak sme znížili jeho trest na dobu 4 mesiacov.“

Harrisov trest je datovaný od  30. decembra a tak sa bude môcť vrátiť do klietky začiatkom Mája. Jeho posledné víťazstvo nad Arlovskim je anulované.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)