Iránsky Hulk mieri do klietky!

Ešte v novembri minulého roka sa objavila informácia, že poľská organizácia KSW usporiada zápas medzi dvoma obrami, a to Martynom Fordom a Sajadom Gharibim, lepšie známym pod prezývkou Iránsky Hulk. Spoločná váha týchto dvoch borcov prekračuje 300 kilogramov, takže tento duel by perfektne zapadal do filozofie KSW.

Avšak ani po mesiacoch sme sa nedočkali žiadneho oficiálneho dátumu. A Iránsky Hulk včera na Instagrame oznámil, že si napokon vybral iného súpera.

Mal by ním byť istý Brazílčan a zápas by vraj mal prebehnúť pred rokom 2020. Novinár Chamatkar Sandhu z ESPN dostal priamo od Gharibiho potvrdenie, že pôjde o súboj podľa pravidiel MMA.

V tejto chvíli nie je jasné, kto teda bude Gharibiho súperom a ani na pôde akej organizácie duel prebehne. Do úvahy teoreticky pripadá brazílsky kulturista Romario Dos Santos Alves, ktorý pred časom tvrdil, že prijal výzvu na zápas s Iránskym Hulkom.

Romario Dos Santos Alves,

Nech už bude súperom Hulka ktokoľvek, fanúšikovia "freakshow fightov" by si mali prísť na svoje. 
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)