Pán rozhodca, dávajte pozor! Zdravie bojovníka je na prvom mieste

Včerajšie podujatie GCF 48, ktoré sa konalo v Ostrave, prinieslo okrem športových momentov aj tie, ktoré nevidíme radi. Výborný zápas pokazil svojim výkonom rozhodca v klietke, keď súboj ukončil až po neuveriteľnom treťom odklepaní!

V strednej váhe si to na hlavnej karte rozdali Miroslav Vacek s Jakubom Bělem. Prvé dve kola jasne dominoval Běle, pričom to každú chvíľu smrdelo ukončením. Vacek doslova prežil až do tretieho kola, kde sa karta obrátila. Tu sa dostal do výhodnej pozície on a Běleho zasypal údermi.

Vyzeralo to tak, že Jakuba niečo zasiahlo aj do zátylku, ktorý si po zápase držal. Nepozornosť rozhodcu však zápasníka mohla stáť zdravie. Spamätať sa až po treťom odklepaní je v tomto tvrdom športe neprípustné, veď posúďte sami...

 
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)