Jake Heun bude mať ďalší zápas tesne pred tým s Véghom, Oktagon zvažuje náhradu

Oktagon MMA sa v júni vracia na bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu. Na jeseň sa organizácii pri debute v najväčšej slovenskej krytej aréne podarilo zaznamenať návštevu asi 8-tisíc divákov. Oktagon by tento zápis o mesiac rád prekonal, o čo by sa mala postarať opäť nabitá štartovka na čele s Attilom Véghom v hlavnom zápase.

Végh by sa mal stretnúť s 31-ročným americkým zápasníkom Jakeom Heunom. Ten síce má na konte tri prehry v rade (tak uvádza databáza Sherdogu, na Tapology sa uvádza aj januárová výhra so súperom so skóre 5-2, pozn. red.), avšak porážky prišli proti kvalitným protivníkom, medzi ktorých sa radí aj český šampión Rizinu Jirí Procházka.

Lenže prišla komplikácia, ktorá by mohla ohroziť duel Végh-Heun. Práve Rizin oznámil prvé zápasy pre galavečer, ktorý sa bude konať 2. júna, teda len 6 dní pred bratislavským Oktagonom. A medzi oznámenými súbojmi nájdeme aj zápas Jakea Heuna s Roquem Martinezom (13-4-2).

Dva zápasy v priebehu niekoľkých dní, navyše oba s kvalitnými súpermi, to je naozaj veľký risk. Predstavitelia organizácie Oktagon MMA pre SvetMMA.sk uviedli, že o Heunovom dueli v Japonsku sa dozvedeli včera a situáciu momentálne riešia. Oktagon by mal dnes vydať oficiálne vyhlásenie, no vzhľadom na to, že ide o veľké riziko, je pravdepodobné, že za Heuna príde náhrada.

O zápas Attiulu Végha na podujatí Oktagon 12 ale fanúšikovia určite neprídu.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda