Som odhodlaný Daňka zostreliť, odkazuje Karol Ryšavý

Podujatie Oktagon Prime vykúzlilo ďalšiu vychádzajúcu hviezdu v podobe Samuela Daňka. Mladík reprezentujúci Top Team Košice zaknihoval v Crow Aréne ďalšie víťazstvo a ostáva tak so skóre 4-0 neporazený. Vo svojom poslednom vystúpení pritom zdolal Jána Hudáka, ktorý je nie len bojovníkom, ale aj trénerom trnavského Spartakus Fight Gymu. A ten chystá nápravu skóre.

Po tom, čo Samuel Daňko zdolal Hudáka sa okamžite k zápasu s premožiteľom prihlásil víťaz tretej Výzvy Karol Ryšavý. Ten neváhal a po zápase priamo v oktagone vyzval Daňka na súboj, no ten túto výzvu zatiaľ neprijal. Fanúšikovia sú ale svedkami provokačných odkazov na sociálnych sieťach, čo samozrejme Ryšavého poriadne nabrúsilo.

„Nechápem, ak má plno reči, tak by nemal na nič čakať a potvrdiť ich v zápase. Je tu jeden moment zo súboja, po ktorom som odhodlaný Daňka zostreliť, momentálne nie je zápas, ktorý by som chcel viac. S Jankom máme veľmi dobrý vzťah a vďačím mu za veľa, takže by to bolo trochu aj osobné,“ vyjadril sa na margo zápasu Ryšavý, ktorý tak chce ukončiť Daňkovu neporaziteľnosť.

Oktagon MMA prináša množstvo príbehov a táto črtajúca sa rivalita môže priniesť ďalší!
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)