Som odhodlaný Daňka zostreliť, odkazuje Karol Ryšavý


Podujatie Oktagon Prime vykúzlilo ďalšiu vychádzajúcu hviezdu v podobe Samuela Daňka. Mladík reprezentujúci Top Team Košice zaknihoval v Crow Aréne ďalšie víťazstvo a ostáva tak so skóre 4-0 neporazený. Vo svojom poslednom vystúpení pritom zdolal Jána Hudáka, ktorý je nie len bojovníkom, ale aj trénerom trnavského Spartakus Fight Gymu. A ten chystá nápravu skóre.

Po tom, čo Samuel Daňko zdolal Hudáka sa okamžite k zápasu s premožiteľom prihlásil víťaz tretej Výzvy Karol Ryšavý. Ten neváhal a po zápase priamo v oktagone vyzval Daňka na súboj, no ten túto výzvu zatiaľ neprijal. Fanúšikovia sú ale svedkami provokačných odkazov na sociálnych sieťach, čo samozrejme Ryšavého poriadne nabrúsilo.

„Nechápem, ak má plno reči, tak by nemal na nič čakať a potvrdiť ich v zápase. Je tu jeden moment zo súboja, po ktorom som odhodlaný Daňka zostreliť, momentálne nie je zápas, ktorý by som chcel viac. S Jankom máme veľmi dobrý vzťah a vďačím mu za veľa, takže by to bolo trochu aj osobné,“ vyjadril sa na margo zápasu Ryšavý, ktorý tak chce ukončiť Daňkovu neporaziteľnosť.

Oktagon MMA prináša množstvo príbehov a táto črtajúca sa rivalita môže priniesť ďalší!

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND